SK8 AT ALL HAZARDS!!! vol. 1 - skate kompilace

Vytvořeno: 27-12-2002

Na poslední chvíli před vánoci ještě vychází takový malý vánoční dárek. Je jím již zmiňovaná kompilace SK8 AT ALL HAZARDS, pro kterou SUFFER nahráli 2 zbrusu nové skladby, které vycházejí pouze ZDE A NIKDE JINDE!!! Tato kompilace vychází na FINAL SKATEBOARDS a dalšími zúčastněnými kapelami jsou: CLOU, B-MOVIE HEROES, BETTER WAY, KRUCIPüSK a STEPSON. Zakoupit si jí můžete ve všech SKATE SHOPech FINAL nebo objednat na naší emailové adrese. POCHOPITELNĚ I MY VÁM PŘEJEME VŠE NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO PUNKROCKOVÉHO ROKU!!! ...takže se uvidíme v lepších časech... :)

KOMPILACÍ NENÍ NIKDY DOST

Vytvořeno: 04-12-2002

Na německém undergroundovém trhu se právě objevila kompilace, která mapuje českou hudební scénu. Samuel Records je reprezentován třemi kapelami ze své stáje a těmi jsou: SUFFER, ALBION a LANDMINE SPRING. Pro tento účel byla z naší strany vybrána jedna starší věc. Na závěr tohoto krátkého reportu bychom rádi poděkovali WAYOvi (PLUS MINUS), který s námi odehrál pár koncertů v době zdravotní neschopnosti našeho Vikouška! WAYO, díky moc! :)

FINAL SKATEBOARDS - nové songy na kompilaci

Vytvořeno: 28-11-2002

Tak a je to tady! Ti, kdož čekali na něco nového, se právě dočkali! Přesně po roce jsme se vrátili do studia, ve kterém jsme loňského listopadu nahráli naše poslední CD "4 HAPPY GUYS..." a tam jsme spáchali novou nahrávku. Tentokráte to bylo jen pár skladeb, které vyjdou na kompilaci pod křídly FINAL SKATEBOARDS. Hned jak tato bude k mání, vás budeme podrobně informovat. Dále určitě stojí za zmínku čerstvě aktualizovaná sekce fotek, kterou jsme nově rozdělili na 2 části, kvůli lepší orientaci! :)

DODGE CARAVAN - nová SUFFER dodávka

Vytvořeno: 25-10-2002

Toto léto přineslo jednu velice zásadní a zároveň pozitivní změnu v historii SUFFER. Pořídili jsme konečně tak dlouho diskutovanou dodávku a tou je americký vůz DODGE CARAVAN (viz obr)!!! V listopadu už tomu bude rok od pořízení naší poslední nahrávky a my jsme pomalu začali pracovat na nových skladbách. Ty znějí pochopitelně trochu odlišně, ale zároveň si určitě stále zachovávají toho charakteristického SUFFER ducha. Pokud se chystáte vyrazit na některý z našich nadcházejících koncertů, tak možná některé uslyšíte.

NĚCO NOVÉHO MERCHANDISE

Vytvořeno: 08-07-2002

Strašně moc se omlouváme za "NEFUNKČNOST" našich stránek, která vznikla přesouváním celého CZECHCORU na nový server www.freemusic.cz!!! Teď už je zase vše v pořádku a my se pokusíme navázat na plynulý běh jako za starých časů. Konečně se nám podařilo zrealizovat už tak dlouho slibované nové designy placek, zbrusu nové nášivky, košilky a do čtveřice všeho dobrého ještě 4 druhy klíčenek a to vše za pohodové ceny! :) Všechny tyto artikly jsou k vidění v našem virtuálním butiku. Aktualizována byla i stránka koncertů. Teď v létě nemůžeme hrát tak často, jak bychom si představovali z důvodu dovolených, ale pevně věřím, že od podzimních měsíců už to zase pojede! :)

SUFFER TATTOO

Vytvořeno: 08-04-2002

Už pěkně dlouho slibujeme trička, košilky, nášivky, atd... Konečně už se začíná něco dít! Trička byla prozatím z finančních důvodů odložena. V přípravě jsou tedy jen nášivky a košilky, které si budete v dohledné době moci zakoupit v našem privátním butiku. Jeden z našich skalních fanoušků již nevydržel čekání a pořídil si opravdickou SUFFER-kérku na své vlastní tělo (viz. obr). Jemu patří náš obdiv a dík! MIREK RULEZ! :)

PODĚKOVÁNÍ

Vytvořeno: 04-03-2002

CD je konečně hotovo! Stálo to hodně úsilí, ale dočkali jsme/jste se! Prvně ze všeho jsme chtěli poděkovat všem, kteří nám pomohli buďto přímo s realizací tohoto díla (Jakub "EKLIK" Švec), anebo nám pomáhají soustavně/dlouhodobě! Jedno velké, kolektivní DÍKY tedy patří všem lidem, kteří nás podporují a pečují o nás celá ta léta, všem našim kamarádům, kamarádkám, spřízněným kapelám, pořadatelům koncertů, hudebním distributorům, všem našim současným i budoucím fanouškům a pochopitelně TOBĚ!!! :) Kromě vydání CDčka jsme přidali nějaké nové fotky (za které děkujem především Zuzce Tesaříkové!), nové MP3jky (hlavně bych rád upozornil na cover song RENT, který je pouze internetovým bonusem ve formátu MP3) a vytvořili zbrusu novou sekci PERSONAL, kde se dozvíte pár úchylných informací o čtyřech dobrých lidech! :)

4 HAPPY GUYS & BEAUTIFUL GIRLS - nové CD

Vytvořeno: 29-01-2002

Nové album nazvané "4 HAPPY GUYS & BEAUTIFUL GIRLS" se stává šestým titulem na Samuel Recs. a bude pokřtěno 9. března 2002 na písecké under-punkové PALUBĚ! Vy, kdož ste z okolí se určitě přijďte podívat! Předpokládám, že za podpory dvou skvělých pražských kapel (EASTERN STAR a PLUS MINUS) to určitě nuda nebude! V současné době dokončujeme obal a proto byla teď nějaký čas naše stránka téměř mrtvá! ...čas je pěkná mrcha, ale já slibuji, že až bude CD venku, tak tady provedem nějaké (technické) změny k lepšímu! :) Jsou naplánovány i nějaké koncerty, tak se podívejte, jestli to není i u Vás!

Archiv NEWS | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001